Sulge

One Mile Challenge
avaleht - võistluse üldinfo - reeglid - registreerimine - osalejad - tulemused - ajalugu - 300km/h klubi - kontakt In English


Nimesponsor:
HRX


Sponsorid:
Forss Baltic Bolt Sir Autorent CarCare.ee


Toetajad: #DareWinCelebrate Rayth Premium Car Wash & Detailing Center GTR Autoteenindus Meguiars Pinnahooldusvahendid Rannarootsi Keskus Maks & Moorits Inglivalve


HRX One Mile Challenge 2017

One Mile Challenge on sõiduautodele mõeldud lõppkiirusvõistlus, mille sisuks on saavutada paigaltstardist maksimaalne kiirus 1-miilisel (ca. 1609 m.) distantsil. Starditakse eraldistardist ja igal võistlejal on kaks katset, millest parem läheb arvesse. Sealjuures mõõdetakse lõppkiirust lisaks finišijoonele ka 1 kilomeetri tähise juures, kuid seda ei arvestata lõpptulemuste arvestuses. Antud ürituse raames selgitatakse välja Baltikumi absoluutselt kiireim auto ning kiirused ületavad juba aastaid 300km/h piiri.

Ürituse eesmärk on pakkuda kõigile autoomanikele legaalset ja võimalikult ohutut võimalust oma auto ja iseenda võimete proovilepanekuks. Võistlusel osalemine on lihtne, sest võistlusautoks sobib ka erivarustust mitte omav auto, mida kasutatakse igapäevaseks liiklemiseks. Võistlema oodatakse seega kõikide automarkide ja mudelite esindajaid, kuid stardijoonele pääsemiseks on väga oluline auto tehniline korrasolek ja vastamine erinevatele tehnilistele nõuetele. Võistlusklassid, täpsemad reeglid ja nõuded autole ning juhile leiab võistluse reeglite alt.

Võistlust on korraldatud alates aastast 2001 erinevatel lennuväljadel Eestis, seega toimub sel aastal üritus juba kuueteistkümnendat aastat järjest. Alates 2013. aastast koosneb One Mile Challenge kahest etapist, millest üks toimub traditsiooniliselt varasuvel ja teine hilissuvel. Varasemalt kandis teine etapp nime AC Mile. Etapid on eraldiseisvad, st tulemuste üle koondarvestust ei peeta. Aastast 2009 on Eestis kõik ühe miili lõppkiirusvõistlused korraldatud Eesti Audi Klubi poolt.Posted by One Mile Challenge on 22. august 2017. a.
Meediapartnerid: Tehnikamaailm Nrj

Autopartnerid: Porsche Auto 100 Ameerika Auto

Rendipartnerid:
Cramo 1 Autorent Ramirent Tehnoturg-T Raadiosidekeskus

Prindi- ja kujunduspartnerid:
Blueprintmedia 013 Graphics


Korraldaja:
Eesti Audi Klubi

OMC 2015   Instagram